Zalaczanie oswietlenia

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż jest zbyt złącze i dlaczego istnieje tak daleko doświadczone?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a również znacznie udaną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które wiedzą się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu można także trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/09-kasety-i-panele-sterujace-ex-grupa-wolff.pdf

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który pozwoli na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie stanowi te obowiązku wyłączania robiącego w konkretnym momencie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są dokonane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze podnoszącej się od –55, a kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i przyjazna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i zezwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo dobre i spokojne i trwałe.