Sklep miesny swiezyzna

http://xzs.pl/bd2-knee-active-plus-3Zobacz naszą stronę www

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź również sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, i zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią obecne tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona stanowi w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie przydaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich zbierania w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z największej jakości materiałów, i właśnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.